Fanoušci značky Oukitel dnes mohou začít houfně otvírat drahé láhve šampaňského, protože se dlouho očekávaný model Oukitel Y4800 dnešním dnem konečně oficiálně dostává do předprodejů. Tento kousek je první v nové řadě „Youth“ telefonů tohoto výrobce a pokusí se zahýbat stojatými vodami nižší střední třídy, kde zatím neotřesitelně vládne Redmi Note 7. S tím nový Oukitel sdílí opravdu hodně a bude zajímavé tak sledovat jejich souboj. První předprodeje budou samozřejmě k mání se speciálními slevami a promo akcemi na e-shopu Banggood a od 22. do 29. července tak budete mít možnost telefon koupit nejen za dobrou cenu, ale i se speciálními dárky a bonusy.

Oukitel Y4800 spoléhá hlavně na solidní kombinaci slušného hardwarového vybavení a nízké ceny, přičemž hlavní roli by měl hrát fotografický výkon telefonu. Ten obstará hlavně 48 Mpix zadní hlavní senzor Samsung GM1 se světelností f/1.8, velikostí pixelů 0.8µm, 1/2-palcovou velikostí senzoru a čočkou ze šesti částí spolu s 5 Mpix sekundární kamerkou. Ani selfie snímač se určitě nebude chtít stydět někde v koutě a nabídne 16 Mpix rozlišení Samsung senzoru, světelnost f/2.0, velikost pixelů 1µm, 1/3-palcovou velikost senzoru a čočku z pěti částí, stejně jako pokročilé možnosti softwarového vylepšení snímků.

Ani zbytek specifikací telefonu nebude k zahození a bude zahrnovat například 6,3-palcový FullHD+ displej s kapkovitým vykousnutím a poměrem stran 19.5:9 či ochranným sklem Gorilla Glass 3, procesor Helio P70, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie s rychlým 9V/2A nabíjením, 8.25mm tloušťku telefonu čtečku otisků prstů, Face Unlock, zadní panel z kompozitních PC materiálů nebo systém Android 9 Pie.

První předprodeje budou exkluzivně k mání na e-shopu Banggood od 22. do 29. července a oficiální cena 249.99 dolarů dočasně spadne na mnohem příjemnějších 199.99 dolarů, tato sleva je ale limitována počtem 99 kusů denně. Každý zákazník dostane jako bonus finger ring holder Xiaomi a silikonový obal, přičemž ještě každý den od 16:00 bude možnost pro prvního šťastlivce obdržet zdarma i chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4. Další možností jak Mi Band 4 získat je pozvat někoho z přátel či rodiny k nákupu Oukitelu Y4800, protože prvních 20 podobných doporučení si vyslouží také tento chytrý náramek jako dárek zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.