Telefon Motorola P50 sice není novinkový model, ale v podstatě jde o pro čínský trh přejmenovaný Model Motorola One Vision. Ten byl uveden na globálním trhu v květnu/máji.  V Číně začaly na tento kousek předobjednávky 15. července/júla a dnes startují oficiální prodeje.

V nabídce oficiálního e-shopu Motorola je telefon nabízen ve verzi s kombinací paměti 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště. Vybírat můžete mezi dvěma barvami, jmenovitě modrou a bronzovou. Samozřejmě nesmíme zapomenout ani na cenu. Ta je nastavena na 2499 jüanů, což jsou v přepočtu zhruba 363 dolary.

Motorola P50 je v rámci parametrů prakticky stejná jako model Motorola One Vision. Rozdíl je jen v kapacitě paměti RAM a v operačním systému, kdy One Vision má jen 4 GB a běží na čistém Androidu. Model P50 má předinstalovaný Android Pie s nadstavbou ZUI 11.

K dalším parametrům patří 6,3 palcový displej s rozlišením 2520×1080 pixelů a poměrem stran 21:9. Dále pak osmi jádrový procesor Exynos 9606 s výše zmíněnou kombinací pamětí, kdy interní úložiště lze dále rozšířit až na 512 GB. Zadní duální fotoaparát tvoří snímače 48 MPix a 5 MPix. Přední kamera má rozlišení 25 MPix a světelnost f/2.0. Baterie má kapacitu 3500 mAh s nabíjením TurboPower o výkonu 15 W.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.