Na stránkách českého zastoupení společnosti Huawei je na zítřek, tedy na 23. července/júla, připravena jedinečná akce. Ta vypukne přesně ve 13:00 a potrvá pouhých deset minut. Během takto krátké doby si budete moci pořídit chytrý náramek Huawei Color Band A2 v barvě černé a červené.

Ovšem pozor, černé varianty náramku je pro tento bleskový výprodej připraveno jen 150 kusů a pouhých 10 kusů náramku v červené barvě. Obě barevné varianty budou nabízeny za poloviční cenu. To znamená, že místo 999 Kč zaplatíte jen 499 Kč. Za tuto cenu pořídíte náramek s 0,96 palcovým dotykovým OLED displejem a certifikací IP67. Baterie má kapacitu 95 mAh. Samozřejmě nechybí ani klasické funkce jako je monitoring spánku a tepové frekvence, různé notifikace, budík, monitoring tréninku v reálném čase a další. Bleskové výprodeje poběží zítra na této stránce.

Ovšem toto není jediná akce. Od dnešního dne až do 28. července/júla na stránkách společnosti najdete i speciální letní nabídku špičkových modelů Huawei P30 a verze P30 Pro. První z modelů můžete pořídit za 15999 Kč a Pro verzi pak za 22499 Kč. K nákupu jako dárek zdarma obdržíte ještě hodinky Watch GT. Chytré hodinky jsou nabízeny v barvě zelené nebo oranžové a každí zákazník si bude moci zvolit barvu dle svého výběru. Uvedené modely budou k dispozici do vyprodání zásob na této stránce. A v neposlední řadě upozorníme i na to, že stále platí záruka 12 měsíců na výměnu rozbitého skla pro telefony zakoupené v období od 10. do 31. července/júla. Více informací o záruce najdete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.