Už jen pár dní zbývá do oficiálního vypuštění jednoho z velmi očekávaných telefonních kousků a nový Oukitel Y4800 se chystá vyzvat na souboj samotného krále. Ano řeč je o králi nižší střední třídy, tedy Redmi Note 7 a bude velmi zajímavé sledovat, jak si tito dva sokové v bitvě povedou. A při této příležitosti samozřejmě tvůrci přichystalo pro fanoušky nejen zásadní slevové akce pro první týden předprodejů od 22. do 29. července, ale i další promo výhody zahrnující překvapivě bohaté dárečky a bonusy.

Oukitel Y4800 spoléhá hlavně na solidní kombinaci slušného hardwarového vybavení a nízké ceny, přičemž hlavní roli by měl hrát fotografický výkon telefonu. Ten obstará hlavně 48 Mpix zadní hlavní senzor Samsung GM1 se světelností f/1.8, velikostí pixelů 0.8µm, 1/2-palcovou velikostí senzoru a čočkou ze šesti částí spolu s 5 Mpix sekundární kamerkou. Ani selfie snímač se určitě nebude chtít stydět někde v koutě a nabídne 16 Mpix rozlišení Samsung senzoru, světelnost f/2.0, velikost pixelů 1µm, 1/3-palcovou velikost senzoru a čočku z pěti částí, stejně jako pokročilé možnosti softwarového vylepšení snímků.

Ani zbytek specifikací telefonu nebude k zahození a bude zahrnovat například 6,3-palcový FullHD+ displej s kapkovitým vykousnutím a poměrem stran 19.5:9 či ochranným sklem Gorilla Glass 3, procesor Helio P70, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie s rychlým 9V/2A nabíjením, 8.25mm tloušťku telefonu čtečku otisků prstů, Face Unlock, zadní panel z kompozitních PC materiálů nebo systém Android 9 Pie.

První předprodeje budou exkluzivně k mání na e-shopu Banggood od 22. do 29. července a oficiální cena 249.99 dolarů dočasně spadne na mnohem příjemnějších 199.99 dolarů. Každý zákazník dostane jako bonus finger ring holder Xiaomi a silikonový obal, přičemž ještě každý den od 16:00 bude možnost pro prvního šťastlivce obdržet zdarma i chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4. Další možností jak Mi Band 4 získat je pozvat někoho z přátel či rodiny k nákupu Oukitelu Y4800, protože prvních 20 podobných doporučení si vyslouží také tento chytrý náramek jako dárek zdarma.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.