Super levné TV boxy jsou v dnešní době nabité technologiemi a pokročilými funkcemi, o kterých jsme si ještě v nedávné době mohli nechat jen zdát. V ceně hluboko pod tisíc korun dnes seženete plně vybavený kousek s dostatkem výkonu v podstatě na cokoliv a pokud nepatříte k nejnáročnějším uživatelům, tak vám v podstatě nebude scházet opravdu nic. Jeden takový TV box pro vás máme i dnes díky nabídce bleskových prodejů e-shopu Cafago, kde se usadil MX10 Pro za vskutku neodolatelnou cenu.

MX10 Pro je cenově sice v kategorii těch velmi levných TV boxů, ale při pohledu na jeho výbavu byste to určitě nehádali. Může nabídnou nový výkonný quad-core procesor Allwinner H6 s grafikou Mali-T720, který doplní hned 4 GB DDR3 a 32 GB eMMC vnitřní paměti. Spolehnout se můžete na hardwarovou podporu dekódování H.265 a VP9 kodeků, stejně jako HDR+ a dokonce podporu až 6K rozlišení. Cena se pak projeví jen na přítomnosti pouze 2.4 GHz Wi-Fi připojení a 10/100M LAN portu. Jinak je konektivita velmi slušná se 4 USB porty (jeden je 3.0), HDMI, SPDIF nebo microSD slotem. Vše pracuje pod dohledem Androidu 9.0 Pie a v balení je samozřejmě i šikovné dálkové ovládání.

V nabídce e-shopu Cafago pak TV box MX10 Pro najdeme až do 31. července v bleskových prodejích jen za 31.09 euro a samozřejmě dopravou zdarma. Kusově je nabídka omezená, ale ještě pár desítek kousků zbývá i pro případné české zájemce. Tak se na nabídku mrkněte, tenhle TV box za ty peníze by asi stál za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.