Telefony OnePlus vždy patřily výkonem i vybavením mezi naprostou špičku mobilního světa a s každou novou generací tuto tezi jen prohlubovaly. Letošní duo OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro bylo prvním rozdělením špičkového modelu u jedné generace a z Pro kousku se stal high-end se vším všudy, bohužel i včetně cenovky. Což mnoho fanoušků neslo nelibě, protože vstřícná cenová politika byla vždy hlavní devizou značky. Naštěstí existují i neoficiální prodejní kanály dokonce i pro telefony OnePlus, jako je třeba dnešní skvělá nabídka e-shopu Gearbest právě na špičkový OnePlus 7 Pro.

OnePlus 7 Pro je opravdu našlapaný tím nejmodernějším hardwarovým vybavením a těžko budete hledat jeho slabou stránku. Může nabídnout 6,67-palcový AMOLED displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů a obnovovací frekvencí 90 Hz, procesor Snapdragon 855, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní super rychlé UFS 3.0 paměti, trojitý zadní fotoaparát 48 Mpix + 16 Mpix + 8 Mpix, 16 Mpix selfie kamerku na výsuvném modulu, čtečku otisků prstů integrovanou v displeji, GPS s duálními frekvencemi, 4000 mAh kapacitu baterie s nabíjením Warp Charge nebo výborný systém Oxygen OS.

Nabídka z e-shopu Gearbest pak toto monstrum v mezinárodní verzi a 6 GB + 128 GB paměťové kombinaci nabízí díky slevovému kupónu GBON7PRO628 jen za 609.99 dolarů a velmi omezené kusové kapacitě. V době publikování tohoto článku tam ze stovky dostupných kusů zůstávalo něco přes třicet, takže bych v případě zájmu asi příliš dlouho nespekuloval.