Zpráva ze začátku tohoto měsíce tvrdí, že náramek Honor Band 5 bude představen zároveň s chystaným telefonem Honor 9X. Tato informace je nyní potvrzena plakátkem, který se objevil na čínské síti. Uvedení náramku tedy proběhne na velké akci, která je plánována na 23. července/júla. Určitě zajímavé je i to, že na e-shopu VMall je už nyní náramek zalistován. Zatím je ovšem jen ve stavu předběžných objednávek.

Honor Band 5 můžete předobjednávat až do dne jeho představení. Výše počátečního vkladu u předběžné objednávky je 19 jüanů, což jsou zhruba 3 dolary. K tomu jsou jako bonus pro prvních 500 kupujících připravena i sluchátka Honor AM115. Ovšem musíme upozornit na to, že na stránkách prodejce nejsou uvedeny konkrétní parametry náramku. Tedy snad kromě toho, že je nabízen v barvách černé, modré a korálové.

Podle obrázků, které jsou na stránce k dispozici lze vyvodit, že design letošního modelu je stejný jako u jeho předchůdce. Displej je opět barevný s kruhovým dotykovým tlačítkem pro nastavení. Co se funkcí týče, měl by na tom být Band 5 velmi podobně jako Band 4. Přibýt by měla přesná detekce srdečního tepu a měření hladiny kyslíku v krvi. Dále pak monitoring únavy, špatného spánku a dokonce i monitoring špatného držení těla. Co všechno přesně a za jakou cenu však náramek nabídne se dozvíme až příští týden.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.