Navzdory trvalému poklesu cen dronů je stále létaní za účelem pořízení solidního videa a fotografií poměrně nákladným koníčkem, protože levné kousky jsou právě na kamerách poměrně ošizené. Přece jen s miniaturními kamerkami dronů pro začátečníky vykouzlíte jen velmi dietní výsledky, které zcela odpovídají vynaloženým prostředkům. Jak vás ale dnes přesvědčíme, tak to nemusí být vždy pravda, protože co byste řekli třeba nabídce na 4K dron z e-shopu Cafago za méně než tisícovku ? A nemyslíme dolarů…

Tímto modelem je GoolRC H3, který na první pohled lehce připomíná legendárního Sparka od DJI a stejně jako on je skládací a velmi kompaktní. Výbava samozřejmě není taková a musíte oželet třeba GPS, ale i tak je za ty peníze dron nabitý velmi solidním vybavením a funkcemi. Ostatně posuďte sami, 4K kamera s manuálním ostřením, FPV Wi-Fi přenos, vzlet i přistání pomocí jediného tlačítka, headless mód, G-senzor, udržení hladiny letu nebo podporu ovládání gesty. Baterie s kapacitou 650 mAh by měla zvládnout kolem 9 minut letu a v balení navíc najdete i dálkové ovládání pro uchycení vašeho telefonu. Dron určitě nezklame žádného začátečníka.

A nezklame zákazníka ani pořizovací cenou, protože je momentálně na e-shopu Cafago v bleskových prodejích a základní verze s jednou baterií stojí jen parádních 34.15 euro. Určitě se ale vyplatí si lehce připlatit a nakoupit více baterií do zásoby. Varianta se dvěma bateriemi vás přijde na 37.75 euro a se třemi bateriemi pak na 40.45 euro. Všechny nabídky platí až do 31. července a samozřejmostí je i doprava zdarma. To není za 4K dron vůbec špatná nabídka, že ?