V poslední době se stávají velkým hitem robotické vysavače a na trhu jich je už slušná řada. Ale robotický vysavač se nemusí hodit pro úklid každého bytu a navíc některé konzervativní hospodyňky dávají přednost staré dobré ruční práci. Pro ty, a nejen pro ně, je tu ruční vysavač Xiaomi JIMMY JV51. Ten je navíc nyní k mání na Geekbuying za dobrou cenu a my k tomu všemu přihodíme i slevový kupón.

Vysavač Xiaomi JIMMY JV51 je bezdrátový a jeho baterie s kapacitou 5000 mAh by měla zajistit až 45 minut práce ve standardním režimu. Práce s tímto vysavačem je poměrně snadná, a to i díky jeho váze 1,46 kilogramu. Držadlo je ergonomické a lze jej sklopit pod úhlem 65°. Přístroj je vybaven digitálním motorem s 10000 otáčkami za minutu a sacím výkonem 115 AW. Celkový výkon je pak 400 W.

V balení také najdeme hromadu příslušenství, jako jsou kartáče na roztoče, multifunkční nástavec na prach a nebo nástavec na špatně dostupná místa. K tomu ještě připočtěme vyměnitelný HEPA filtr, který by měl odfiltrovat až 99,97% alergenů. Vysavač Xiaomi JIMMY JV51 lze použít i bez teleskopické tyče pro čištění sedaček v autě, postelí a nebo gaučů. Vyčistit se s tímto strojem dají všechny tipy podlah, včetně koberců s vysokým chlupem. Vysavač JIMMY JV51 nyní můžete pořídit v evropském skladu e-shopu Geekbuying, kdy při použití slevového kupónu ve tvaru 3DYMZPCS za něj zaplatíte 139 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.