Ať už z portfolia společnosti Xiaomi vyberete cokoli, není to špatná volba. Jejich portfolio je skutečně pestré a najdete tu vše od telefonů, přes produkty do chytré domácnosti až po různé gadgety. Vše se vyznačuje kvalitou za rozumnou cenu. Dnes se podíváme na dvě věci, a to konkrétně na chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip a vysílačku Xiaomi Walkie Talkie.

Začněme tedy hodinkami Xiaomi Huami Amazfit Bip, které jsou poměrně populární. Mají veškeré funkce, které potřebujete pro své sportovní aktivity, zlepšování zdraví a kondice a různé notifikace. Hodinky jsou vyrobeny z odolného materiálu a jejich konstrukce je kvalitní. Zároveň mají i certifikaci IP68, takže by jim déšť nebo stříkající voda neměla ublížit.

Chronometr má 1,28 palcový displej s rozlišením 176×176 pixelů a 2.5D sklem Gorilla Glass. Díky antireflexní technologii je obrazovka dobře čitelná i na ostrém slunci. Baterie s kapacitou 190 mAh, by měla hodinky udržet až 45 dnů v pohotovostním režimu. Nechybí ani navigace v podobě GPS a Glonass. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na vestavěný snímač PPG pro monitoring tepové frekvence v reálném čase. Hodinky Huami Amazfit Bip jsou nyní v nabídce Ebay za pouhých 45,90 euro.

Dalšími produkty Xiaomi v nabídce Ebay jsou vysílačky Mi Beebest Walkie Talkie. Samostatně lze toto Walkie Talkie zařízení využít jako vysílačku s dosahem až 5 kilometrů. Dvě zařízení zas lze využít jako intercom. Vysílačka má vlastní anténu pro stabilní volání a čistý přenos hlasu. Přístroj navíc díky této anténě velmi dobře funguje například v obchodních centrech, sklepech nebo podobných prostorech. Design je jednoduchý. Integrovaný klip slouží pro upevnění k opasku nebo popruhu batohu. Nabíjení probíhá přes konektor micro USB a nebo přes nabíječku. Mi Beebest Walkie Talkie v balení s jedním kusem pořídíte v německém skladu Ebay za 27,99 euro, balení se dvěma kusy přijde na 52,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.