Vždy když se mluví o čínských produktech, stočí se řeč i na společnost Xiaomi. Jejich telefony mají na evropském trhu dobrý zvuk a samozřejmě každý už dneska ví, že tento čínský gigant vyrábí v podstatě kde co. Dnes zabloudíme okem do nabídky Ebay a podíváme se na Xiaomi bezdrátovou bezpečnostní kameru a také na praktickou parní žehličku.

Xiaomi Xiaobai bezpečnostní kamera

Tato malá chytrá kamera se hodí jak do domácnosti, tak i do menších firem. Je poměrně malá a lehká a lze ji snadno umístit na stěnu. Má širokoúhlý záběr 120°, takže snadno pokryje celou místnost. Samozřejmostí je detekce pohybu, noční vidění a funkce alarmů. Kameru lze ovládat telefonem a je kompatibilní jak se systémem Android 4.4 a vyšším, tak i iOS 8.0 a vyšším. Xiaobai bezpečnostní kamera má podporu WiFi 802.11 b/g/n a video nahrává v HD kvalitě. Na Ebay je aktuálně k mání za 17,99 euro.

Xiaomi Mijia parní žehlička

Parní žehlička, nebo chcete-li napařovač, je výborným pomocníkem při žehlení na poslední chvíli. Lze ji také využít na cestách. Její použití je jednoduché. Obleční jen stačí zavěsit na ramínko a žehlit ve vertikální poloze, žehlící prkno není třeba vytahovat. Vodní nádržka této žehličky má obsah 150 mililitrů. Parní výkon zařízení je 1200 W a s technologií SteamPlus účinně narovná jakoukoli látku. Žehlička je vybavena trojitou bezpečnostní ochranou, inteligentní regulací teploty a automatickým vypnutím při zahřátí nad 140°C. Ovládá se pouze jedním tlačítkem. Žehlička má na Ebay cenovku 31 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.