Přenosné Bluetooth reproduktory se hodí pro spoustu příležitostí. Obzvlášť v létě, kdy si chcete poslechnou svou oblíbenou muziku třeba někde u vody. Na trhu najdete opravdu nepřeberné množství repráčků různé kvality a s různou cenou. Od titěrných modelů až po poměrně masivní kousky s vysokým výkonem. My pro vás dnes máme několik modelů Tronsmart Element.

Tím nejlevnějším je Tronsmart Element Mega. Tento Bluetooth reproduktor ocení náročnější posluchači. Má elegantní tvar se zaoblenými rohy. Pro ovládání slouží dotykový panel na horní části a ovládání je velmi intuitivní. Výkon zařízení je dvakrát 20 W, 3D zvuk s technologií DSP je přirozený a čistý jak v interiéru, tak i exteriéru. Najdeme zde i podporu NFC a samozřejmě Bluetooth 4.2 pro optimální připojení k jakémukoli zařízení, které podporuje Bluetooth.

Tronsmart Element MEGA má rozměry 193×57×82 milimetrů a váží 662,3 gramu. Baterie s kapacitou 3300 mAh vydrží až 15 hodin přehrávání hudby. Na e-shopu Geekbuying v polském skladu můžete tento repráček, při použití slevového kupónu ve tvaru TSJULY06, koupit za 35,52 euro.

Tronsmart Element

Dalším z nabídky je reproduktor Tronsmart Element Force. Design i parametry má velmi podobné jako Element MEGA. Navíc zde najdeme certifikaci IPX7. Jeho dosah je zhruba 20 metrů a podporuje Bluetooth 5.0. Tento reproduktor v polském skladu Geekbuying, s použitím slevového kupónu ve tvaru TSJULY07, pořídíte za 44,40 euro.

Tronsmart Element
A posledním reproduktorem se slevou je Tronsmart Element T6 Plus. Má tvar válce, certifikaci IPX6 a podporu Bluetooth 5.0. Dosah reproduktoru je 20 metrů, výkon dvakrát 20 W a doba přehrávání hudby až 15 hodin. Při jeho nákupu můžete použít slevový kupón ve tvaru TSJULY01, cenovka pak spadne na 61,28 euro. A opět jej najdete v polském skladu Geekbuying.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.