Chystaný telefon Honor 9X a dost možná i jeho Pro verze budou představeny už za pár dnů. Akce je naplánována na 23. července/júla a podle uniklých parametrů a dnešního promo snímku půjde skutečně o zajímavý model. O přístroji se proslýchá, že bude jako první telefon značky Honor osazen novinkovým procesorem Kirin 810. Nu a mezi standardní a Pro verzí by neměly být nějaké zásadní rozdíly.

Lišit by se údajně měly jen jiným rozlišením primárního senzoru zadní kamery a rychlostí nabíjení baterie. Ovšem podle snímku, který se objevil na čínském Weibo bychom se mohli dočkat efektního zadního panelu. Protože by mělo jít o promo obrázek, dalo by se mu i docela věřit. Podle Weibo bude mít Honor 9X zadní panel s barevným přechodem od sytě fialové přes tmavě modrou s téměř černými tóny.

Tvar přechodu vytváří jakési velké písmeno X a vypadá působivě. Na zadním panelu chybí snímač otisků prstů. Čtečka by se tedy mohla nacházet na jedné z hran telefonu, podobně jako u Honor View 20. Na promo snímku je zřetelně vidět i trojitý hlavní fotoaparát s LED bleskem. K dalším parametrům, které však nejsou zatím potvrzeny by měl patřit 6,59 palcový displej s poměrem stran 19,5:9 a rozlišením 2340×1080 pixelů. Dále pak 20 MPix přední fotoaparát a baterie s kapacitou 4000 mAh s rychlým 22,5 W, případně 10 W nabíjením. Operačním systémem bude Android Pie s nadstavbou EMUI 9.1.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.