Po mnoha renderovaných obrázcích, na kterých jsme už mohli omrknout design chystaného telefonu Google Pixel 4 se dnes podíváme na jeho reálnou fotku. Ta byla údajně nafocena v londýnském metru. Přestože má přístroj na fotce zadní ochranný kryt, lze poměrně snadno identifikovat zadní fotoaparát. Ten by měl být koncipován do čtvercového modulu.

To, že zadní kamera bude tvořena dvěma snímači a třetím ToF senzorem v podstatě potvrdil samotný výrobce. Zatím není jasno, jaké rozlišení by mohly snímače mít. Ale spekuluje se o tom, že jeden ze snímačů bude mít 16 MPix a bude fungovat jako teleobjektiv. Kromě snímačů bude v kamerovém modulu uložen také LED blesk a zřejmě zde najdeme také otvor pro mikrofon.

Google Pixel 4

Co se týče vzhledu modulu kamery, docela nápadně se podobá například fotoaparátu Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro, případně i tomu, co bychom mohli čekat u letošního iPhone. Čerstvé fotky Google Pixel 4 by také mohly poukazovat na to, že přístroj je už interně testován a přípravy na jeho oficiální představení běží na plné obrátky. Letos to také bude poprvé, co výrobce nasadí na své modely kameru s více snímači. Očekává se také, že vylepšení dozná i hardware a software telefonu. Ovšem na podrobnosti o parametrech si ještě nějakou dobu budeme muset počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.