3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit, protože za velmi solidní cenu nabídne opravdu tunu funkcí a pro většinu uživatelů navíc bude zcela dostačovat. Takže pokud toužíte po domácí výrobě a 3D tisku všemožných doplňků a vychytávek, tak si jejím pořízením uděláte radost a ještě ani příliš neprovětráte peněženku díky bleskovým prodejům na e-shopu Cafago.

Tato 3D tiskárna se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 240W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem. Vylepšená verze Anet A8 se navíc může pochlubit modernější základní deskou a jinými vychytávkami.

A za novější vylepšenou verzi si ani moc nepřiplatíte, protože si tuto variantu 3D tiskárny Anet A8 můžete momentálně pořídit z německého skladu e-shopu Cafago jen za 95.99 euro díky probíhajícím bleskovým prodejům. Odpadnou tím jakékoli další doplatky a celní oplétačky, takže cena už je opravdu konečná. Takže popusťte uzdu svým kreativním fantaziím, kupón platí až do 31. července a nabídka je kusově omezená, čili se určitě nevyplatí dlouho váhat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.