Počet nadšených koloběžkářů na našich ulicích utěšeně roste a nemalou měrou k této popularitě přispívají i elektrické koloběžky, mezi kterými dominují modely od Xiaomi. Sice se z mého pohledu jedná v podstatě o malý podvod na zdraví, protože krása koloběžek spočívá právě v nutné fyzické aktivitě, ale do kopce se takový motor setsakra hodí. A my pro vás dnes máme slevu na vylepšenou verzi modelu Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro z nabídky bleskových prodejů e-shopu Gearbest.

Koloběžka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro toho může nabídnout opravdu hodně, ať už hovoříme o maximálním dojezdu kolem 45 km, maximální rychlosti 25 km/h, duálnímu systému brzdění, kvalitním 8,5-palcovým kolečkům, skládací konstrukci, propojení s chytrou aplikací nebo status displeji mezi řidítky. Nosnost koloběžky je až 100 kg, takže se dostane i na metráčky mezi námi. V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně tento pekelný stroj k dispozici jen za 539.99 dolarů, což je navíc konečná cena, protože se jedná o polský sklad.

Pokud tedy toužíte po výborné elektro-koloběžce, tak je tento model asi ideální volbou, protože Xiaomi už přece jen mají v této kategorii opravdu bohaté zkušenosti a i u nás patří k naprosté špičce. A díky této slevové akci je cena sražena na velmi přijatelnou úroveň, takže jejím pořízením nebudete nuceni si brát další hypotéku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.