Ohodnoťte článek

Stará známí poučka „Kdo si hraje, nezlobí“ má univerzální platnost pro velké i malé, staré či mladé a tak se není čemu divit, že dálkově ovládané RC modely všemožných dopravních prostředků jsou tak populární. A samozřejmě ty nejlevnější najdeme jako vždy na čínském trhu a čínských e-shopech, takže se dnes jednomu takovému podíváme na zoubek. Konkrétně se jedná o model WLtoys A959-B a jde o slušivou zeleno-žlutou terénní buggynu z nabídky e-shopu Cafago. Samozřejmě v bleskových prodejích, takže za ještě nižší cenu než obvykle.

Buggyna WLtoys A959-B  je dodávána plně sestavená a tak je hned po vybalení nachystaná k první jízdě. Jedná se o 1/18 model s náhonem na všechny čtyři kola vyrobený z kvalitního PA materiálu a nejde o žádného hlemýždě, protože vylepšený motor zvládne rychlost až 70 km/h. Díky terénní upravě se buggy neztratí ani na štěrku nebo travnatém povrchu, takže nejste omezeni jen na kvalitní cesty. Dálkové ovládání na frekvenci 2.4 GHz má dosah až 100  metrů a samotné napájení modelu pomocí dobíjecí vestavěné 1500 mAh baterie by mělo zaručovat slušnou dobu jízdy.

Na e-shopu Cafago pak tento kousek najdete momentálně v bleskových prodejích jen za 53.03 euro z německého skladu, ale bude nutné k ceně ještě připočítat 7.26 euro na bezpečnou a rychlou dopravu. Na druhou stranu je pak cenu už konečná, protože jde o dopravu z EU, takže odpadají otravné další daně a doplatky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.