Ohodnoťte článek

Po úspěších na indickém trhu se značka Realme rozhodla pro expanzi i na trh čínský a evropský. Jejich posledním a zřejmě i nejlepším modelem byl Realme X, který byl v květnu/máji představen v Číně. Nyní bychom se mohli těšit i na další nové přístroje. Ty jsou zjevně v přípravách a jejich obchodní název by, podle některých tipařů, mohl být Realme 4 a Realme 4 Pro. Že značka něco skutečně chystá by mohla nasvědčovat i certifikace EAEU, tedy Eurasijské ekonomické unie.

Dva Realme přístroje byly certifikovány v Rusku s kódovými označeními RMX1921 a RMX1971. Dokumenty EAEU, bohužel, neuvádějí ani minimum specifikací Realme 4 nebo jeho Pro verze. Nicméně podle kódových označení můžeme odhadovat, že jde o nástupce modelů 3 a také 3 Pro, který se už v Evropě prodává. Zároveň byl také prvním telefonem této značky, který byl představen na evropském trhu. Kromě těchto dvou přístrojů dostalo certifikaci EAEU i třetí zařízení, které má kódové označení RMX1927. V tomto případě tipaři trochu tápou. Mohlo by údajně jít o nástupce modelu U1 a měl by tedy logicky mít obchodní název Realme U2.

Ale vraťme se zpět k prvním dvěma telefonům. Zatím se o jejich parametrech jen spekuluje, ale údajně by nás mohly překvapit novým designem a vylepšenými fotoaparáty. Cosi se proslýchá i o novém procesoru, ale jeho konkrétní typ je stále v utajení. A vzhledem k tomu, že by se telefony mohly objevit až někdy po prázdninách, mohly by už běžet na systému Android Q. Všechny tyto informace je však nutno brát opravdu s velkým nadhledem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.