Nový a zatím neznámý Oppo telefon se objevil v databázi certifikací Bluetooth SIG. Certifikací prochází s kódovým označením CPH1931, ale těžko říci pod jakým názvem půjde do prodeje. Pokud se podíváme na modelové označení, mohli bych si tipnout, že půjde o dalšího zástupce řady Oppo R. Podobným kódem, konkrétně CPH1831, byl totiž označen loňský model Oppo R15 Pro. Ten je na čínském trhu prodáván jako Oppo R15 Dream Mirror Edition.

Ale vraťme se zpět k certifikačnímu výpisu. Z něj se totiž tentokrát můžeme dozvědět i trochu víc, než jen jakou verzi Bluetooth bude Oppo telefon mít. Můžeme zjistit, že jako procesor byl v tomto případě použit Snapdragon 665, který byl představen teprve před pár měsíci. Chystaný telefon by tak mohl být vůbec prvním přístrojem, který bude tímto čipsetem osazen.

Kromě typu procesoru vidíme, že přístroj bude mít 6,5 palcový displej s FullHD+ rozlišením. Běží na Android Pie s nadstavbou ColorOS 6.1 a jeho baterie má kapacitu 5000 mAh. A vzhledem k tomu, že Snapdragon 665 podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0, mohli bychom počítat i s ním. Co se týče konektivity najdeme zde Bluetooth 5.0 a duální Wi-Fi b/g/n/ac. Telefon má čtyř pásmové 2G, tří pásmové 3G, sedmi pásmové FDD-LTE a čtyř pásmové TD-LTE připojení. Protože má chystaný telefon za sebou už certifikaci Bluetooth, mohl by být představen v dohledné době.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.