Pořízení originálního softwaru nemusí nutně znamenat kompletní vyprázdnění peněženky, protože v dnešní době není velký problém sehnat za velmi zajímavé ceny v podstatě cokoliv v podobě digitální licence. A expertem na podobné prodeje je i stránka URCDKey, kde najdete právě tyto klíče za hubičku a protože jsme v letní rozhazovačné, tak ještě přihodíme i nějaké ty slevové kódy.

Stálicí mezi nákupy digitálních klíčů jsou produkty od Microsoftu a s podobnými cenami je prostě už dávno nemá cenu „pirátit“ jako za dřevních dob počítačového věku. Základem je vždy samozřejmě systém a Windows 10 Pro OEM Global verzi si můžete pořídit jen za 10.39 euro, což je opravdu skoro zadarmo. A k pořádné funkčnosti počítače se vždy hodí i nějaký ten kancelářský balík, takže co třeba minulou generaci Office 2016 Professional Plus Global za 26.76 euro nebo Office 2019 Professional Plus Global za 44.79 euro ? Všechny výše zmíněné ceny jsou díky našemu 20%  slevovému kupónu CC20.

Určitě se ale vyplatí podívat i na další nabídky na stránkách URCDKey, protože jejich zásobárna zahrnuje celou řadu velmi lákavých kusů ze Steamu, Originu nebo UPlay, případně předplacené karty z PSN a XBOX. Teď dokonce i v (částečně) počeštěné verzi. Takže neváhejte a udělejte si na léto radost nějakým tím levným softwarovým klíčem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.