Předevčírem jsme vás informovali o parádní slevové akci na bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots na e-shopu Gearbest, ale zásoby se pod náporem zájemců vypařily velmi brzy a mnoha tak zůstaly jen oči pro pláč. Není však všem dnům konec, protože čínský e-shop bleskově zareagoval a sluchátka s naším extra slevovým kupónem jsou tak zpět v akci a na sklade. Tak neváhejte !

Redmi AirDots nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o TWS stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě 40 mAh baterie v každém z nich vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní 300 mAh baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete.

Na e-shopu Gearbest jsou sice Redmi AirDots v akci za velmi slušnou cenu, ale my ji pro vás ještě vylepšíme. Se slevovým kupónem GBREDMI189 je totiž máte jako na talíři jen za 18.29 dolarů, což je spolu s dopravou zdarma skvělá zpráva. Dostanete se totiž pod hranici doplatků DPH, takže by cena i při dopravě z Číny měla být opravdu konečná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.