Popularita „véčkových“ telefonů je sice věcí dávné minulosti, ale pro mnohé pamětníky mezi námi se stále jedná o design, pro který budeme mít vždy slabost. A kdo ví, třeba se s nástupem ohebných telefonů dočkáme znovuzrození tohoto vzhledu, ostatně chystaná nová žiletka Moto Razor je toho jen důkazem. Do té doby se budeme muset spokojit třeba s novým odolným „véčkovým“ modelem Ulefone Armor Flip, který by měl dorazit na trh někdy koncem července.

Samozřejmě se jedná pouze o „hloupý“ telefon, což na druhou stranu u odolného kousku může být jen a jen výhoda, nehledě na extrémně nízkou spotřebu baterie. Ulefone Armor Flip má „véčkovou“ konstrukci s duálním barevným displejem a hlavním tahákem jsou určitě odolné certifikace IP68/IP69K a MILD-STD-810G. Výbava zahrnuje duální SIM sloty, 1,3 Mpix fotoaparát, FM rádio, slot až na 32 GB microSD kartu, velká tlačítka klávesnice včetně SOS tlačítka nebo 1200 mAh kapacita baterie slibující až 13 dní výdrže nebo 8 hodin hovoru. Ideální parťák do nepohody pro každého, kdo potřebuje jen základní funkce telefonu.

This slideshow requires JavaScript.

Oficiální vydání Ulefone Armor Flip je naplánováno na konec července a prozatím nebyla zveřejněna ani plánovaná cena telefonu. Ta bude samozřejmě extrémně nízká a určitě jen zamáčknete slzu vzpomínáním co podobný design telefonů stál v minulé dekádě. Více informací o tomto modelu pak naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.