Před dvěma měsíci byl představen telefon Motorola One Vision a všichni fanoušci doufali, že zároveň s ním bude uveden také model Motorola One Action. Nestalo se tak, ale zato minulý měsíc se na síti objevily kompletní parametry tohoto přístroje. Ale stále nepadlo ani slovo o tom, kdy bychom se verze One Action mohli dočkat. A vlastně to není jasné ani dnes.

Ovšem je možné, že představovačka je na dostřel, protože Motorola One Action sbírá potřebné certifikace pro to, aby mohla jít do prodeje. Jednou z nich je i thajská certifikace NBTC. Tou telefon prošel s kódovým označením XT2013-2. Jako obvykle z certifikačního výpisu moc nevyčteme o parametrech. Ale můžeme vycházet z toho, co už bylo zveřejněno.

Model One Action bude mít podobný design jako jeho sourozenec One Vision. Hlavní rozdíly najdeme na zadním panelu, který je vyroben z pevného plastu. Zadní fotoaparát by měl mít tři snímače, kdy primární senzor by měl mít rozlišení 12,6 MPix. K dalším parametrům, které však nejsou potvrzeny, můžeme přidat 6,3 palcový displej, procesor Exynos 9609 se 3/4 GB RAM a 32/64/128 GB interního úložiště a baterii s kapacitou 3500 mAh. Teď už jen zbývá, aby výrobce odtajnil termín představení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.