Telefon Redmi Note 7 je jedním z prvních přístrojů, které pod značkou Redmi vydala společnost Xiaomi. Telefon byl představen v lednu/januári letošního roku a krátce nato šel do prodeje. Asi není nutno dodávat, že jeho prodeje jsou vysoké, a to zejména proto, že telefon má velmi slušné parametry a hlavně příznivou cenu. Následně sérii Note 7 doplnila i Pro verze a ani ta nezůstala na okraji zájmu potenciálních kupců.

Oba přístroje se výborně prodávají nejen v Číně a Indii, úspěch se dostavil také na globálních trzích. Na to konto značka Redmi oznámila, že za šest měsíců dosáhly dodávky řady Redmi Note 7 výše 15 milionů kusů. To je rozhodně úcty hodné číslo, zvlášť když uvážíme, že do konce května/mája bylo prodáno 10 milionů kusů.

Značka Redmi na svém twitterovém účtu oznámila, že takový úspěch v rámci prodejů je pro ně milníkem, protože samostatně na trhu nepůsobí dlouho. Oznámili také, že jako poděkování fanouškům sníží cenu obou telefonů. Jedná se jen o krátkodobou akci, která poběží ve dvou dnech, a to 11. a 12. července/júla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.