Vždy když přijde řeč na čínské výrobky, tak se dá méně znalému jedinci vysvětlil poměrně jednoduchým zobecněním, že nikdy neudělá chybu pořízením produktu od Xiaomi. Drtivá většina jejich produkce se vyznačuje velmi slušnou kvalitou spojenou s velmi nízkou cenou, což je fakt, na který zákazník prostě slyší. A protože je nabídka jejich portfolia a celého propojeného ekosystému opravdu masivní, tak si vyberete v podstatě ve všech kategoriích. Dnes pro vám máme jejich další dva zajímavé kousky přímo z Ebay.

První přichází na scénu digitální chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale 2, která je ideálním pomocníkem (nebo pro mnohé mučitelem) pro pečlivou kontrolu vlastní dinosauří hmotnosti a konstituce. K telefonu ji připojíte pomocí Bluetooth 5.0 a v aplikace Mi Fit pak máte k dispozici veškerá data i doporučení vzhledem k vašemu BMI a věku. Váha je vybavena pokročilými nášlapnými senzory, zvládne až 150 kg a na LCD obrazovce skryté pod zesíleným sklem na povrchu je všechno hezky vidět. Nabíjení je pak jednoduché, stačí jen trojice AAA baterií. A cena ? Nic hrozného, protože dnes je k sehnání jen za 22.55 dolarů.

Jako druhý produkt máme stará známí bezdrátová sluchátka Redmi AirDots, která nabídnou opravdu slušný zvuk díky 7.2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Jedná se samozřejmě o TWS stereo sluchátka s vestavěným HD mikrofonem s pokročilou technologií potlačení okolních ruchů. Připojení je pak realizovaná pomocí nejmodernější technologie Bluetooth 5.0 a díky extrémně nízké spotřebě 40 mAh baterie v každém z nich vydrží hrát sluchátka 4-5 hodin. A protože v balení je i dobíjecí pouzdro s vlastní 300 mAh baterií, tak nedostatkem šťávy opravdu trpět nebudete. Na Ebay jsou momentálně k mání za 20.55 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.