Ohodnoťte článek

Chytré hodinky a náramky od Xiaomi a dalších výrobců v jejich ekosystému patří určitě k těm nejprodávanějším kusům nejen na našem trhu. Ale záběr čínského giganta je natolik masivní, že v jejich nabídce najdeme i další modely hodinek, které chytré funkce neviděly ani z vlaku. A jedny takové takové sportovní hodinky Xiaomi TwentySeventeen pro vás dnes máme slevovou akci z pera e-shopu Tomtop.

V hodinkách Xiaomi TwentySeventeen opravdu nehledejte žádné chytré funkce, protože nabídnou jen vymoženosti vlastní klasickým hodinkám. Tedy o něco více, protože mají duální ukazování času pomocí jak ručiček, tak digitálního displeje, zobrazení data nebo týdnů, stopky, základní alarm a noční podsvícení. Měly by být také voděodolné, i když na plavání bych to asi nepřeháněl. Pásek je plastový s kombinací ABS a PU materiálů, baterie pak klasická knoflíková CR2032, takže se o výdrž opravdu bát nemusíte a vyměníte ji tak nejdříve za rok.

V bleskových prodejích e-shopu Tomtop jsou pak sportovní hodinky Xiaomi TwentySeventeen momentálně v akci jen za 21.19 dolarů s černým nebo béžovým řemínkem na výběr. Pokud patříte k fanouškům Xiaomi a pokukujete po jednoduchých hodinkách z jejich dílny, tak s tímto modelem určitě neuděláte chybu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.