Ani e-shop Cafago nezapomíná na prázdninové slevy. Dnes nám připravili rovnou dva bleskové prodeje na dvoje levná Xiaomi sluchátka. Oboje sluchátka jsou bezdrátová, takže se hodí jak pro poklidné relaxování se sklenkou vína a nebo k aktivnímu sportování.

Prvními z dvojice jsou sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Mini. Sluchátka jsou bezdrátová a spárování s telefonem či jiným zařízením probíhá přes Bluetooth 5.0. Dosah je zhruba 10 metrů. Ovládání těchto sluchátek je dotykové. Najdeme zde i technologii DPS pro redukci šumu a podporu hlasových asistentů jako je Siri nebo Google. Xiaomi sluchátka jsou odolná vůči stříkající vodě s certifikací IPX5. Součástí balení je dobíjecí box. V bleskovém prodeji na Cafago jsou sluchátka Xiaomi Haylou GT1 Mini aktuálně nabízena za 18,69 euro.

Dalšími sluchátky v dnešní nabídce jsou už poměrně dobře známá a oblíbená Xiaomi Redmi AirDots. Opět jde o pravá bezdrátová sluchátka a mohou nabídnout slušný zvuk díky 7,2 mm reproduktorovému měniči a ozvučné konstrukci v zadní dutině. Mají vestavěný mikrofon s technologií pro potlačení okolních ruchů. Stejně jako v předchozím případě probíhá spárování přes Bluetooth 5.0. Každé sluchátko má 40 mAh baterii a dobíjet je lze v speciálním dobíjecím pouzdře. Xiaomi Redmi AirDots jsou v probíhajícím bleskovém prodeji na Cafago nabízena za 19,77 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.