Vybavit se na dovolenou určitě není jednoduchou záležitostí a samozřejmě i technologické doplňky tvoří nedílnou část našich kufrů a batohů. Dnes pro vás máme další možnost si pořídit šikovné gadgety za výborné ceny přímo z Ebay a dojde na skvělá bezdrátová sluchátka Redmi AirDots TWS nebo chytrý náramek M4 za bezkonkurenční cenu. Pokud se nám podařilo upoutat vaši pozornost, pak určitě čtěte dál, protože je vysoká šance, že vás právě tyto kousky zaujmou.

Jako první si vezmeme na paškál bezdrátová sluchátka Redmi AirDots s technologií TWS, tedy přísným oddělením kanálu pro levé a pravé ucho. Díky 7.2 mm dynamickým driverům a DSP technologii potlačení okolních ruchů nabídnou jak velmi dobré podání zvuku, tak i citlivosti a kvality hlasových hovorů přes integrovaný mikrofon. Připojení je pak pomocí Bluetooth 5.0, sluchátka váží každé jen 4,1 g, nabídnou automatické párování, 40 mAh baterii pro zhruba 4 hodiny přehrávání a díky 300 mAh nabíjecímu boxu v balení nebudete mít problém ani na cestách. A cena ? Momentálně na Ebay jen za 22.98 dolarů.

A pokud mlsně kroužíte kolem nového chytrého náramku Xiaomi Mi Band 4, ale stále se vám nechce za něj dát tolik peněz, tak se vám určitě zalíbí další chytrý náramek M4 za mnohem lepší cenu. Nabídne podobný design, 0,96-palcový barevný dotykový displej, připojení pomocí Bluetooth 4.0, senzor srdečního tepu, voděodolnou certifikaci IP67, 90 mAh kapacitu baterie s výdrží zhruba 10 dní na jedno nabití, několik sportovních režimů, krokoměr, monitoring spánku a další vymoženosti. To vše jen za 9.49 dolarů, což je i na čínské poměry opravdu extrémně nízká cena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.