Po vydání telefonu Meizu 16s, který se mimochodem velmi dobře prodává, se čekalo, že výrobce připraví i verzi Plus a nebo Pro. Termín sice nebyl jasný, ale je možné, že se pomalu blíží. Meizu 16s Pro je totiž zalistován na čínském e-shopu Taobao.

Jak se očekávalo, Meizu 16s Pro bude jednak větší než standardní model a také bude mít trojitý zadní fotoaparát. To v podstatě potvrzují i snímky na Taobao. Telefon bude na rozdíl od klasické bílé a černé barvy nabízen v působivé modré barvě. Bohužel, na stránce nejsou uvedeny hlavní parametry přístroje, takže musíme vycházet z toho, o čem se zatím spekuluje.

Telefon by měl mít velký 6,7 palcový displej s 2K rozlišením. Také baterie by měla mít slušnou kapacitu 4200 mAh. Vzhledem k tomu, že u standardního modelu byl použit procesor Snapdragon 855, stejný čipset se očekává i u Pro verze. Stejně tak se očekává, že jeden ze snímačů trojitého fotoaparátu bude mít rozlišení 48 MPix. Na přesné informace o parametrech ale asi budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.