Hromada renderovaných obrázků menšího z dvojice chystaných telefonů Pixel 4 už proletěla sítí. Dnes k nim přihodíme i rendery Google Pixel 4 XL. Rovnou řekněme, že designově jsou si obě verze podobné jako vejce vejci. Stejně jako Pixel 4 bude mít i XL verze čtvercový modul fotoaparátu na zadním panelu a na čelním panelu nebude žádný výřez nebo „díra“ pro přední kameru.

Díky absenci výřezu je nad obrazovkou poměrně široký rámeček, ve které je uloženo sluchátko, několik senzorů a duální přední kamera. Brada je mírně užší a proto by zde neměl být uložen reproduktor. Displej jako takový by měl mít 6,25 palce a měl by nést i snímač otisků, protože ten na zadním panelu chybí.

Čtvercový modul zadního fotoaparátu by měl obsahovat tři snímače, jeden z nich by mohl fungovat jako teleobjektiv a třetí by mohl být ToF. V modulu je uložen i LED blesk. Na spodní hraně jsou dva otvory, které budou zřejmě patřit stereo reproduktorům. Je zde i USB-C port. Tlačítka pro zapnutí/vypnutí a ovládání hlasitosti jsou na pravé hraně. Audio jack chybí. Rozměry Google Pixel 4 XL by měly být 160,4×75,2×8,2 mm. Oba Pixel telefony by měly být představeny v říjnu/októbri.