Nastal čas letních dovolených a ti šťastnější z nás už pomalu balí kufry na zaslouženou relaxaci v (nejen) exotických krajinách. My workoholici si budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, ale tak jak tak neublíží se poohlédnout po vhodných doplňcích právě na dovolenou a cesty. Dnes pro vás máme dva zajímavé kousky opět z Ebay a jako vždy jde o produkty ze zcela odlišných kategorií. Aspoň si nikdo nemůže stěžovat na rutinu a nudu 🙂

Jako první pro vás máme něco pro poslech hudby při aktivní dovolené, protože právě pro to se hodí nejlépe bezdrátová sluchátka Beats Powerbeats 3. Ta mohou nabídnout skvělý zvuk, praktický design s uchycením za uši, který oceníte zejména při běhání, integrovaný mikrofon, sponu na uchycení kabelu, dálkové ovládání na kabelu, odolnost proti vodě a potu, šikovný přenosný obal, až 12 hodin výdrže na baterii nebo super rychlé nabíjení Fast Fuel slibující až hodinu přehrávání hudby jen za pouhých 5 minut nabíjení. A tyto výborná sluchátka najdete na Ebay v akci momentálně jen za 48.99 euro v černé barvě, eventuálně v dalších slušivých barevných kombinacích za mírný příplatek.

A k dovolené pak samozřejmě neodmyslitelně patří i koupání a vodní aktivity, ke kterým se určitě bude hodit voděodolný batoh Xiaomi Mi ToSwim. Ten nabízí solidní 15-litrovou kapacitu, voděodolný PVC materiál, šikovné rozdělení vnitřku pro mokré/suché věci a jednoduché srolování na potřebnou ideální velikost k vodě. Vejde se vám tam opravdu hodně a třeba na výlet lodí nebo jen pouhé plážové dobrodružství se jedná opravdu o vítaný doplněk. Ten je k mání buď v černé nebo žluté barvě a zaplatíte za něj momentálně jen 29 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.