Před pár dny jsme měli možnost vidět fotky chystaného přístroje Nokia Daredevil. Telefon zaujal především zadním fotoaparátem, kdy jsou tři snímače a LED blesk koncipovány do kruhového modulu. Podle prvotních informací by se mělo jednat zatím jen o prototyp a název Daredevil je kódové označení.

Uniklo také několik hlavních specifikací, podle kterých by měl telefon spadat do střední třídy. Nyní máme k dispozici další zprávu, která se objevila na twitterovém účtu Nokia anew. Ta tvrdí, že Nokia Daredevil je vlastně dosud nevydaný telefon Nokia 5.2, který dostane některé z funkcí dražších Nokia modelů. Mělo by se jednat především o optiku Zeiss, PureDisplay a OZO Audio.

K dalším parametrům modelu Daredevil by měl patřit displej s kapkovitým výřezem a rozlišením 2340×1080 pixelů, procesor Snapdragon 660, 3500 mAh baterie a zadní snímač otisků prstů. V rámci foto výbavy by jeden ze snímačů hlavního fotoaparátu měl mít 48 MPix a další by měl být ultra širokoúhlý. Neměl by chybět ani 3,5 mm audio jack a USB-C port.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.