Značka Vivo před pár dny vydala svůj druhý herní telefon z řady iQOO a podle toho, co je k vidění na stránkách čínského certifikačního úřadu Tenaa má v přípravách další přístroj. Ten zatím nemá obchodní název a certifikací Tenaa prošel s kódovým označením V1921A.

Nový Vivo telefon má už také certifikaci 3C a je tedy velmi pravděpodobné, že bude brzo oficiálně představen. Z certifikačního výpisu, jako vždy, můžeme zjisti některé z hlavních parametrů přístroje. AMOLED displej má úhlopříčku 6,38 palce při rozlišení 2340×1080 pixelů. Podle toho, že na zadním panelu chybí snímač otisků, můžeme usuzovat, že bude integrován do obrazovky. Baterie má kapacitu 4420 mAh.

Na postu procesoru najdeme čipset s maximálním taktem 2,3 GHz. Přesný typ není specifikován. Doplní jej 6/8 GB RAM a 64/128/256 GB interní paměti. Telefon poběží na systému Android Pie. Zadní fotoaparát je trojitý, přesné rozlišení snímačů Tenaa nespecifikuje. Stejně tak není uvedeno ani rozlišení přední kamery. Jedním z posledních parametrů, který je zde uveden, je hmotnost přístroje, která činí 189,6 gramu. Rozměry jsou 159,53×75,23×8,13 mm.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.