Zbrusu nový chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 patří bez debat k tomu nejlepšímu, co můžete momentálně na trhu s chytrými nositelnostmi sehnat. A jeho cena je navíc více než příznivá, takže vaše finanční zásoby ani příliš nezapláčou. Dnes pro vás opět máme nabídku tohoto kousku s výhodnou cenou díky slevovému kupónu z oblíbeného e-shopu Gearbest, takže proč opět pás stovek neušetřit.

Hlavní změnou oproti minulé generaci je u Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit.

Na Gearbestu mají momentálně na Xiaomi Mi Band 4 speciální slevovou akci v bleskových prodejích, ale my ji ještě vylepšíme slevovým kupónem GBXM3299. Takže cena černé verze chytrého náramku nám klesne na velmi hezkých 32.99 dolarů, což by mohlo určitě ledaskoho zaujmout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.