Telefon Honor 9X bude představen 23. července/júla. To je již oficiálně potvrzeno. Je také potvrzeno, že bude osazen procesorem Kirin 810. O dalších parametrech se zatím jen spekuluje, ale pokud všechno klapne, půjde skutečně o zajímavý přístroj. A docela povedené je i jeho prodejní balení, jehož fotky se objevily na čínském Weibo, a to přímo na účtu vice prezidenta značky Honor.

Je tak trochu škoda, že krabice je nafocena ze všech úhlů, ale chybí snímek spodní strany. Tam by měly být totiž uvedeny hlavní parametry Honor 9X. Škoda je také, že krabice je nafocena bez telefonu uvnitř, takže i design přístroje zatím zůstává v utajení. Ovšem podle barevného přechodu na bocích krabice můžeme tipnou, že i zadní panel telefonu bude mít barevný přechod.

Očekává se, že telefon bude mít pop-up přední kameru. A vzhledem k tomu, že se na trh dostanou dvě verze, tedy Honor 9X a 9X Pro, mohl by mít jeden z modelů i kruhový výřez v displeji pro selfie fotoaparát. Stejně tak by v displeji mohl být uložen i snímač otisků. Verze Pro bude zřejmě mít zadní fotoaparát se čtyřmi snímači, standardní verze bude mít snímače tři. Obě verze by se měly lišit i v rámci kapacity baterie a velikosti displeje. Operačním systémem bude Android Pie.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.