Dnešní státní svátek je oslavou příchodu Cyrila a Metoděje do našich krajin a pro mnohé má tak i další symbolické poselství a odkaz. My jsme však mnohem přízemnější a sváteční den se vám pokusíme zpříjemnit příchodem také dvojice z cizích krajin, ale tentokrát ne ze Soluně, ale z německého skladu e-shopu Cafago. A tato dvojice bleskových prodejů nabídne velmi hezké ceny pod jednu šikovnou domácí 3D tiskárnu a jednu pokročilou hračku. Takže co dnes máme k dispozici ?

C-reality Ender-3 je domácí  3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů).  Rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře a technologie navázání tisku při výpadku proudu velmi šikovným parametrem. A z německého skladu e-shopu Cafago si ji bez dalších doplatků můžete pořídit jen za 151.93 euro.

Wltoys 12428 je RC autíčko s pohonem všech čtyř kol a díky tomu zvládne jízdu v jakémkoli terénu. Model je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé řidiče RC autíček může překvapit. Je vyroben v měřítku 1:12 má velmi dobrý točivý moment, ideální výšku a ovladač autíčka pracuje na frekvenci 2,4 GHz. Auto jezdí na elektřinu a je poháněno 1500 mAh baterií, což zajišťuje jeho tichý chod. Model je určen pro jízdu na polní nebo lesní cestě, posekané trávě do výšky podvozku a dalších venkovních terénech. Ovládání pracuje až do vzdálenosti zhruba 100 metrů a buggyna může jet rychlostí až 50km/h. To vše momentálně v bleskových prodejích z německého skladu jen za 56.63 euro (plus ještě 7.26 euro za dopravu).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.