Před necelým měsícem byl v Číně představen telefon Realme X. Přístroj sice nespadá mezi skutečné vlajkové lodi, ale je určitě tím nejlepším, co má výrobce ve svém stávajícím portfoliu. Ovšem značka nezapomíná ani na telefony s nižšími specifikacemi a nízkou cenou. Mezi ně by měl patřit chystaný přístroj Realme A1.

O telefonu se sice už nějakou dobu mluví, ale informace jsou poněkud zmatené. Čekalo se, že bude uveden koncem roku 2018. Pak zas tipaři hlásili, že bude představen společně s Realme 3, ale ani v tomto případě se tak nestalo. Nyní se pro změnu zas odhaduje, že bude uveden už brzo. Na síti se totiž objevila fotka jeho prodejního balení. Ze snímku se však nedozvíme zhola nic o specifikacích Realme A1, takže si musíme vystačit s tím, o čem se dosud jen spekuluje.

Vzhled telefonu by se měl držet designové linie Realme. Parametry by měl spadat někam mezi Realme U1 a Realme 2. Podle tipařů bude mít telefon kapkovitý výřez pro přední 8 MPix kameru a duální zadní fotoaparát se snímači 13 a 2 MPix. Dále se spekuluje o procesoru Helio P70 se 2 nebo 3 GB RAM a 32 GB interní paměti. Baterie by měla údajně mít kapacitu 4200 mAh. A to je zatím vše, na další informace tedy budeme muset počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.