Nová generace chytrých náramků Xiaomi Mi Band 4 už dorazila i do našich luhů a hájů a první recenze a uživatelské názory jsou veskrze pozitivní. Takže se dá očekávat, že tento chytrý náramek bude opět trhat prodejní rekordy a prodávat se jako houska na krámě. U nás je k dostání jen základní verze a pokud byste snad z nějakého zvláštního důvodů potřebovali NFC variantu (která u nás moc využití nemá), tak pro vás máme slevovou akci z e-shopu Gearbest.

Hlavní změnou oproti minulé generaci je u Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit. A samozřejmě vestavěný NFC čip pro potřeby zejména čínského trhu.

V akci na Gearbestu je Xiaomi Mi Band 4 NFC verze momentálně se slevovým kupónem GBBAND4NFC k mání jen za 50.99 dolarů, takže pokud patříte k zapáleným sinologům, tak máte šanci si koupit ve slevě i tuto variantu výborného chytrého náramku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.