Ohodnoťte článek

Dnes pro vás opět máme dvojici zajímavých gadgetů přímo z Ebay a jde o produkty ze dvou zcela rozdílných světů. Jeden je od vůdčí světové značky proslulé moderními technologiemi a druhý je pak relikt dávné minulosti pokrytý zašlou slávou. Zajímá vás o co může konkrétně jít? Pak čtěte dále!

Jako první si vezmeme na paškál reproduktor Mi Qualitell, který patří do rodiny eko-produktů od Xiaomi. Tento reproduktor bude ideálním doplňkem pro vás noční stolek a to hned z několika důvodů. Pro začátek má vestavěných 7 relaxačních zvuků pro lepší usínání, které zahrnují třeba déšť, zvuk potůčku, mořských vln, lesa, větru, zpěvu ptáků nebo cvrkotu cikád. Jako bonus můžete reproduktor využít jako bezdrátovou nabíječku s maximálním výkonem 10W. A na Ebayi si jej momentálně pořídíte jen za 34.99 dolarů.momentálně pořídíte jen za 34.99 dolarů.

Potom sáhneme do dávné slavné minulosti finského gigantu Nokia a tím nemyslíme jeho moderní znovuzrození pod křídly HMD Global. Myslíme starou dobrou Nokii z dob kdy vládla mobilnímu světu. Spousta uživatelů totiž i dnes preferuji jednoduchý „hloupý“ telefon jen se základními funkcemi jako je třeba stará dobrá Nokia 3100 na Symbian OS. Může nabídnout jen podporu 2G GSM sítí 1-palcový pasivní LCD displej s rozlišením 128×128 pixelů nebo samozřejmě i nekonečnou výdrž baterie. A repasované kousky jsou k mání na Ebay jen za 10.89 dolarůjsou k mání na Ebay jen za 10.89 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.