Jak již bývá pravidlem, benchmarková platforma Antutu opět vydává svůj žebříček deseti nejvýkonnějších telefonů. Tentokrát za měsíc červen/jún. Téměř všechna místa obsadily čínské přístroje, ale dostalo se také i na dva jihokorejské stroje. Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou oznámíme, že první příčku s poměrně vysokým náskokem získal herní telefon Nubia Red Magic 3.

Oproti předchozímu žebříčku tedy na prvním místě nedošlo k žádné změně. Nubia Red Magic 3 má skóre 382331 bodů a potvrdila tak svůj titul jednoho z nejvýkonnějších zařízení na trhu. Na druhé příčce s 375592 body vidíme další herní telefon, a to Black Shark 2, na jehož produkci se podílí společnost Xiaomi. Telefonu Xiaomi, konkrétně Mi 9 Transparent Edition, patří třetí místo s 371021 body.

O chlup nižší skóre má Xiaomi 9 na čtvrtém místě. 368307 bodů pak stačilo OnePlus 7 Pro na páté místo. Šestou pozici Antutu žebříčku obsadil telefon Meizu 16s, sedmou získala standardní verze OnePlus 7. Do TOP 10 se poprvé probojoval také zástupce značky Redmi, Redmi K20 Pro. Ten je, zhruba měsíc po svém uvedení, na místě osmém. Poslední dvě příčky patří přístrojům Samsung Galaxy S10+ a Samsung Galaxy S10.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.