Podle posledních informací z Číny by se mohlo zdát, že se na trh chystá úplně nový model telefonu Motorola P50. Ovšem není tomu zcela tak. Podle zveřejněného promo videa je téměř jisté, že jde o přístroj Motorola One Vision, který byl uveden v polovině května/mája a byl určen především pro globální trh a v Číně dosud neprodává.

Oficiální promo video na svém Weibo účtu zveřejnil šéf Lenovo, Chang Cheng. Uvedl také, že se Motorola P50 začne prodávat od 15. července/júla. Video navíc odhaluje klíčové specifikace telefonu, které nikoho nenechají na pochybách, že jde skutečně o přejmenovaný model Motorola One Vision.

Oba telefony mají shodný design a vlastně i hardware. Displej má podle videa poměr 21:9 a kruhový výřez pro přední 25 MPix kameru. Na zadní straně je uložen fotoaparát se snímačem Sony IMX586 s rozlišením 48 MPix a OIS. Stejně jako v případě Motorola One Vision je model P50 poháněn procesorem Exynos 9609 a také baterie má stejnou kapacitu 3500 mAh. Telefon běží na Android Pie. Předpokládá se také, že telefon bude mít na čínském trhu cenovku ještě mírně nižší než na trhu globálním, kde se pohybuje ve výši 299 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.