Na představovačce telefonů Honor 20 a Honor 20 Pro bylo avizováno, že je v přípravách také verze Honor 20 Pro Moschino. Jde o limitovanou edici, na které spolupracuje Honor s italským obchodním domem Moschino. Poprvé tato spolupráce začala u exkluzivního modelu Honor View 20.

Otázkou však bylo, kdy přesně se Honor 20 Pro Moschino objeví. Nyní to je černé na bílém a je potvrzen termín 2. července/júla, kdy uvedení proběhne v Číně. Model ve speciální edici bude mít vylepšený design se zlatými prvky a očekává se i speciální balení s doplňky v podobě zadního krytu a malého pouzdra na telefon.

Kombinace pamětí u této edice by měla být 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. Předpokládá se také předinstalované uživatelské rozhraní s tématem Moschino. Odhadovaná cena je 3799 jüanů, což je v přepočtu zhruba 549 dolarů. Zda se telefon podívá i na další trhy mimo Čínu není zatím známo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.