Ještě jste se v rekordních teplotách úspěšně nerozpustili, případně nepředvedli další spontánní sebevznícení ? Pokud ne, tak možná právě sedíte zavření v ledničce s notebookem či telefonem a projíždíte na internetu možné nákupy klimatizací a větráků. My pro vás dnes nemáme nic podobného, takže s ochlazením nemůžeme sloužit, ale i tak se třeba inspirujete na nějaký ten nákup.

A tak pro vás máme dnes dva malé kousky právě přímo z Ebay, které by vás mohly zaujmout. Prvním je Xiaomi WiFi Repeater Pro, což je vylepšená původní verze zesilovače signálu od Xiaomi a nabídne hned dvojici duálních antén, až 300 Mbps rychlosti, automatickým upgradem firmwaru a dětsky snadnou instalaci. Takže pokud máte problémy s kvalitou nebo dosahem Wi-Fi signálu, tak se vám podobné zařízení může jen a jen hodit, navíc s cenou pouhých 10.54 euro.

Další na řade je pak 3D tiskárna Anet A8 ve verzi i3. Tento se vyznačuje velkou přesností provozu díky pokročilým technologiím zabudovaným do zařízení a nabídne LCD obrazovku pro větší kontrolu 3D tisku, kvalitní motorek slibující až 1000 hodin provozu a odolný 240W zdroj. Spolupracovat umí s většinou počítačových systémů od Windows přes MacOS až po Linux, takže nebude problém ji i nakrmit sofistikovaným projektem. Vylepšená verze Anet A8 i3 se navíc může pochlubit modernější základní deskou a jinými vychytávkami. K dostání je z německého skladu jen za 130.99 euro a bonusy zdarma navíc.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.