Powerbanky od Xiaomi už dlouhou dobu patří k tomu nejlepšímu na trhu a jejich oblíbenost i v našich luzích a hájích je na velmi vysoké úrovni. V nabídce mají samozřejmě celou řadu zajímavých modelů, od těch miniaturních až po monstrózní kapacity pro opravdové nenasyty. A jednu takovou pro vás máme i dnes, protože Xiaomi Mi Power 2C je momentálně k mání za velmi slušnou cenu s naším slevovým kupónem na e-shopu Cafago.

Bílá Xiaomi Mi Power 2C je vybavena PCB + ABS tělem, které má zdrsněný povrch pro lepší přilnavost při držení a používá vysoce kvalitní Li-Polymer baterii Každý výstupní port pak podporuje rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 a může poskytovat až 5.1V/3.6A. A kapacita je více než slušných 20.000 mAh, což obnáší hezkých pár dobití klasického telefonu. A díky QC3.0 je poměrně rychlé i její zpětné dobití, které by s příslušnou nabíječkou mělo zabrat zhruba 8 hodin. Vzhledem ke kapacitě se nejedná o žádného lehoučkého drobečka, ale 358 g nakonec není až tak limitující.

Pokud tedy hledáte powerbanku s pořádnou zásobou „šťávy“, tak pořízením Xiaomi Mi Power 2C určitě neuděláte chybu. Navíc pro vás máme slevový kupón CC631 z e-shopu Cafago, který až do 31. července sníží cenu tohoto kousku jen na 24.26 euro. Tak neváhejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.