Projektory už v dnešní době často klesly cenově pod úroveň slušných televizí, takže pro milovníky obřích úhlopříček se otvírají opravdu široké možnosti a splnění mnoha snů. Ale ty opravdové high-end kusy se stále drží poměrně vysoko a dokonce i čínští Xiaomi mají jeden takový se čtyřmístnou cenou v dolarech.  Xiaomi Mijia Laser Projector 4K je ale luxusním zbožím pro fajnšmekry a my pro vás dnes máme akční nabídku bleskových prodejů e-shopu Gearbest právě na něj.

Xiaomi Mijia Laser Projector 4K se pyšní opravdu ultra krátkou projekční vzdáleností, když z pouhého půl metru dokáže vykouzlit až 150-palcovou úhlopříčku a na 100-palcovou potřebujete pouhých 24 cm. Dále nabídne například nativní  4K rozlišení s HDR10, jas 5000 lumenů, kontrast 3000:1 nebo technologii laserového paprsku ALPD 3.0. Třešničkou na dortu jsou pak i vestavěný HiFi reproduktor, inteligentní chlazení nebo quad-core procesor se 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Projektor běží na systému MIUI TV a samozřejmě zvládne i Wi-Fi připojení.

Jak už ale bylo řečeno, tak za kvalitu se prostě platí a navzdory slevě v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest nejde zrovna o levnou záležitost. Ale za svých 1999.99 dolarů dostanete opravdu špičkový produkt, který vyřeší vaše audiovizuální pohodlí na hodně dlouhou dobu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.