Značka elektro-koloběžek Kugoo se pomalu začíná dostávat do povědomí fanoušků tohoto moderního dopravního prostředku a vyzývá na souboj dosud dominující modely od Xiaomi. K základnímu modelu Kugoo S1 se už také přidal lehce vylepšený Kugoo S1 Pro a cenový rozdíl je poměrně zanedbatelný, takže se nová verze určitě vyplatí. Tedy pokud chytíte slevovou akci e-shopu Geekbuying, kterou vám dnes přiblížíme.

Kugoo S1 Pro disponuje stejným 350W motorem jako základní model a stejně tak dosahuje rychlostí až 30 km/h a dojezdu na jedno nabití kolem 30 km. Může se však pochlubit lepšími pneumatikami s kvalitnějšími tlumiči, proti-skluzovým stupátkem a lepší 7.5Ah baterií. Bonusem jsou také dvě nový reflexní světla na řidítkách a ceně dostanete i šikovný obal na složenou koloběžku. Celý skládací systém by měl u Pro verze být mnohem odolnější, ale váha zůstala na stejných 11 kg. Jinak jsou parametry v podstatě identické se základní verzí.

Na e-shopu Geekbuying pak můžete vylepšenou verzi Kugoo S1 Pro pořídit se slevovým kupónem KGS1PRO jen za 349.99 dolarů, navíc z polského skladu, takže cena je konečná bez jakýchkoli celních či daňových doplatků. Navíc je do 30. června stále v chodu speciální cashback akce, kdy při nákupu koloběžky značky Kugoo dostanete $30 kupón na nákup čehokoli jiného na Geekbuying (zažádat si musíte po nákupu na speciálních stránkách ZDE). Ten je platný do 1. července a omezeni jste pouze nákupem v hodnotě minimálně 31 dolarů, takže si určitě něco vyberete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.