V poslední době se přímo vyžíváme v hledání poměrně neznámých zajímavých kousků z produkce čínského giganta Xiaomi, které u nás nejsou obvykle dostupné oficiálními kanály. Takže určitě občas neublíží se na tyto méně časté produkty mrknout podrobněji, zvláště pokud jsou k dostání poměrně jednoduše z obřího tržiště Ebay. Dnes dojde na velmi zajímavý dron s dlouhou výdrží baterie nebo stylový doplněk pro každého.

Oním dronem je Xiaomi FIMI A3, který se může pochlubit opravdu velmi solidními parametry a jedná se o jeden z těch pokročilejších kousků. Nabídnout může snímání videa ve FullHD rozlišení a díky kombinaci mechanického s elektronickým gimbalem bude postaráno i o kvalitní stabilizaci. A i vnitřní výbava je na vysoké úrovni, ISP procesor Ambarella, Cortex M7 platforma procesoru, GPS + Glonass navigace a 2000 mAh 22.2Wh baterie slibující až 25 minut letu. Dron zvládne až 65 km/h a dosah FPV signálu může být až 1 km. Vítaným bonusem je i dálkové ovládání s vestavěnou LCD obrazovkou přímo v balení. Tohoto krásného létavce si můžete pořídit momentálně v akci jen za 339 euro.

A abyste u létání s výborným dronem také dobře vypadali, tak vám můžeme nabídnout ještě polarizační sluneční brýle Xiaomi Sunglasses Pro. S těmi ostudu určitě neuděláte a jako správný fanoušek této značky si jich budete považovat. Pořídíte také jen za pár šupů, konkrétně za 24.69 dolarů také přímo z Ebay.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.