Chytré hodinky Amazfit pod hlavičkou značku Huami zaštítěné mocným ekosystémem Xiaomi jsou i u nás velmi populární, protože se jedná o skvěle vybavené a zároveň cenově dostupné kousky. A nejnovější model řady Amazfit to jen podtrhuje, protože nový Amazfit Verge Lite je ještě levnější než čekáte. V podstatě by se asi mohl jmenovat Amazfit Verge Lite, protože sdílí opravdu celou řadu parametrů s modelem Verge, ale na rozdíl od něj nabídne ještě delší výdrž baterie.

Chytré hodinky Amazfit Verge Lite nabídnou kulatý 1,3-palcový AMOLED displej s průměrem 43 mm a rozlišením 360 x 360 pixelů, který by navíc měl mít krycí sklíčko Gorilla Glass 3 a speciální povrchovou úpravu proti ulpívání šmouh. Silikonový pásek jde jednoduše vyměnit jako u modelů Amazfit Pace nebo Stratos a není tak složité si hodinky upravit k obrazu svému.

chytré hodinky amazfit

Jedná se navíc o velmi lehké hodinky s váhou jen 46 g, takže se ideálně hodí na sportovní aktivity, což je stejně asi jejich primární účel. K tomu jsou vybaveny hned 7 speciálními sportovními režimy, senzorem srdečního tepu, GPS + Glonass navigací a nadprůměrnou výdrží baterie, která slibuje až 20 dní na jedno nabití, tedy pokud nebudete mít stále zapnutou GPS (tím se srazí výdrž na 40 hodin).

Chytré hodinky Amazfit Verge Lite jsou aktuálně v akci na eshopu Gearbest s cenovkou 99,99 dolarů, ale my k nim pro vás máme ještě slevový kupón ve tvaru NE5JROKP2H, který vám cenu poníží na 87,69 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.