Značka iQOO patří pod společnost Vivo a zabývá se produkcí high-endových přístrojů. Jejich prvním kouskem byl herní telefon s výbornými parametry. Nyní připravují svůj druhý stroj s názvem Vivo iQOO Neo. Měl by být představen 2. července/júla, ovšem už nyní je zalistován na oficiálních stránkách v předběžných objednávkách.

Na stránkách však nejsou uvedeny žádné specifikace Vivo iQOO Neo a cenovka je také jen symbolická. Případní zájemci tedy budou tak trochu tápat a objednávat „zajíce v pytli“. Nicméně jsou k dispozici alespoň obrázky telefonu, takže se dozvíme, že bude nabízen ve dvou barevných variantách. Jedna z nich má modrofialový barevný přechod a druhá je černá s texturou.

Pokud jde o vzhled iQOO Neo, je velmi podobný tomu, co známe u jeho předchůdce. Nad displejem je kapkovitý výřez a rámečky jsou poměrně subtilní. Na zadním panelu je uložen trojitý fotoaparát s LED bleskem. Ten je, na rozdíl od předchozího modelu, umístěn do modulu kamery pod snímače. Snímač otisků na zádech chybí, takže bude zřejmě integrován do displeje.

Je také potvrzeno, že iQOO Neo bude pohánět procesor Snapdragon 845. Najdeme zde chladící systém Super Liquid Cooling a technologii 4D Game Shock 2.0. Baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh s podporou rychlého nabíjení. Bohužel, další parametry zatím zůstávají utajeny, ale do představovačky zbývá už jen pár dnů, takže tam se dozvíme vše podstatné.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.