Ohodnoťte článek

Skládací kola a koloběžky se pomalu začínají stávat mainstreamovou módou a není se příliš čemu divit, protože se jedná o velice šikovný dopravní prostředek pro každého. Navíc většinu z těchto modelů můžete velmi jednoduše složit v řádu minut, takže vám nic nezabírá polovinu předsíně, jako v případě klasického kola či koloběžky. A dnes pro vás máme jeden takový velmi zajímavý model ve slevě z e-shopu Cafago v podobě elektro-kola FIIDO D2.

Elektro-kolo FIIDO D2 je vybaveno silným 250W motorem, ze kterého vymáčknete rychlost až 25 km/h. Dojezd závisí na výběru cyklistického režimu, v případě plně motorizovaného pohybu ujedete na jedno nabití 7.8AH baterie zhruba 20-35 kilometrů, v asistovaném režimu kolem 40-50 kilometrů a bez použití motoru pak tolik co vaše nohy zvládnou. Nosnost kola je maximálně 120 kg a díky nastavitelnému sedátku si vše přizpůsobíte vašim požadavkům. V rámci vybavení potěší určitě i kvalitní kotoučové brzdy na obou 16-palcových kolech, silné LED světla a držák na mobilní telefon včetně USB portu. Kolo ve třech krocích jednoduše složité do mnohem kompaktnějšího tvaru, přičemž celková váha je kolem 19 kilogramů. A v bleskových prodejích na Cafago ho teď najdete až do 31. července z německého skladu jen za 462.98 euro.

A ke sportovnímu vyžití se bude hodit určitě i nový chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4. Ten nabízí barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit. Bleskové prodeje na Cafago pak nabízí cenu 36.85 euro opět až do 31. července.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.